fbpx
Bir Sayfa Seçin

Yüz Estetik Cerrahisinde Nörotoksin ve Dolgu Uygulaması

162,00

100 adet stokta

Karşılaştır
Kategoriler:

Açıklama

Yüz estetik cerrahi için nörotoksinler ve dolgu maddeleri hakkında eksiksiz bir kaynak

Bu kitap minimal invaziv kozmetik cerrahiyi dental pratiğe dahil etmek için ayrıntılı ve pratik bir rehber sunar. Bölümler, bu materyalleri pratikte kullanmanın tüm yönlerini iyice inceler ve vaka yönetimi hakkında, ürün seçimi ve ayrıntılı bilgi için özel önerilerle birlikte nörotoksin ve dolgu maddelerinin enjekte edilmesi ve yerleştirilmesi için adım adım teknikler sunar.

Anatomik çizimler ve klinik fotoğraflar açıklanan prosedürleri ve kavramları göstermektedir. Teknik değerlendirme, tedavi planlama ve ürün seçimi, komplikasyonların yönetimi ve servisin pazarlanması konularında Yüz Estetik Cerrahisinde Nörotoksin ve Dolgu Uygulaması, bu teknikleri pratikte kullanmak için eksiksiz bir kaynak sunmaktadır.

Fasiyal anatomi, nörotoksinler, kozmetik dolgu maddeleri, hiyalüronik asit dermal dolgu maddeleri, Radiesse™ kalsiyum hidroksiapatit enjekte edilebilir dolgu maddesi, inciler ve tuzaklar ve uygulamalarınızı nasıl geliştireceğinizi kapsar.

• Ağız ve çene-yüz cerrahisi pratiği içinde minimal invaziv kozmetik bir yüz cerrahisi servisinin nasıl kurulduğuna bakılmaksızın eksiksiz ama kullanımı kolay bir referans sunar.

• Mevcut ürün yelpazesini objektif bir bakış açısıyla ayrıntılı olarak araştırır

• Nörotoksin ve dolgu maddelerini enjekte etmek ve yerleştirmek için nasıl yapılır teknikleri sunar

Yüz Estetik Cerrahisinde Nörotoksinler ve Dolgular, repertuarlarına minimal invaziv kozmetik cerrahi eklemek isteyen herhangi bir oral ve çene-yüz cerrahı veya genel diş hekimi için önemli bir referanstır.

Editörler

Bradford M. Towne, DMD, kurul sertifikasına sahip bir ağız ve çene-yüz cerrahıdır ve Boston Üniversitesi Henry M. Goldman Diş Hekimliği Fakültesi, Boston, MA, ABD’deki Ağız ve Diş Çene Hastalıkları Bölümü’nden Doçent olarak emeklidir.

Pushkar Mehra, BDS, DMD, MS, FACS, Boston Üniversitesi, Boston Üniversitesi Henry M. Goldman Diş Hekimliği Fakültesi, Boston, MA, ABD, Ağız ve Diş Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanıdır.

Çeviri Editörü

Prof. Dr. Ö. Taşkın Yücel, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Yüz Estetik Cerrahisinde Nörotoksin ve Dolgu Uygulaması” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
X