fbpx
Bir Sayfa Seçin
İndirim!

Yüz Gençleştirmede Botulinum Toksin

200,00 140,00

100 adet stokta

Karşılaştır
Kategoriler:

Açıklama

Yüz gençleştirmede botulinum toksinin optimal kullanımı için pratik ve kapsamlı rehber.

Şimdi, bu alandaki gelişmeleri de yansıtacak şekilde tamamen revize edilmiş olan Yüz Gençleştirmede Botulinum Toksin- İkinci Baskısı, botulinum toksinin kozmetik kullanımının tüm alanlarını kapsayan, Dr. Kate Coleman tarafından güvenli kullanım, hasta seçimi ve değerlendirmesi, potansiyel komplikasyonlar ve zorluklar, estetik teknikler ve kapsamlı uygulamalar ile uzun dönem sonuçları da içeren pratik bir rehber olarak sunulmaktadır. Bu rehber kozmetik cerrahlar, oküloplastik cerrahlar, dermatologlar, asistan hekimler ve hemşireler de dahil olmak üzere, bu alandaki işlemlere katılan herkes için ideal bir kaynaktır.

• Hastalar yaşlandıkça, kemik yoğunluğundaki ve destek yapılarındaki doğal değişikliklere bağlı olarak, tedavinin nasıl ayarlanması gerektiğine değinen ve orijinal hastaların 15-yıl sonraki uzun dönem sonuçlarını gösteren yeni kapsam.
• Nöromodulasyon konusunda yeni bilgiler sunar ve daha iyi yüz simetrisi ile daha az çatık kaş ifadeleri elde edecek şekilde tedavinin nasıl düzenlenmesi gerektiğini gösterir.
• Lazer, hyalüronik asist gibi diğer tedavi uygulamaları hakkında karşılaştırmalı bilgiler ve risk faktörlerini anlatır; böylece her hasta için en uygun tedaviyi seçebilirsiniz.
• Piyasada mevcut olan değişik formları tartışır ve Botox, Xeomin ve Dysport üzerinde durur.
• Tekniker arasındaki farkları ve botulinum toksinin, kırışıklıklar ve yara dokuları üzerindeki etkinliğini göstermek üzere işlem öncesi-sırası ve sonrası sonuçları tam renkli fotoğraflar kullanarak gösterir.
• Saklama, sulandırma işlemleri ve tedavi uygulamaları için güncel bir rehber sunar.
• Hangi hastaların yan etkiler ya da kötü sonuçlar için risk taşıdığını tartışır ve uygun alternatifleri sunar.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Yüz Gençleştirmede Botulinum Toksin” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
X