fbpx
Bir Sayfa Seçin

Teslimat Bilgileri

Hızlı ve Ücretsiz Kargo Teslimat

Türkiye’nin her yerine ücretsizdir. Hafta içi saat 16:00’ya kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir. Siparişiniz İstanbul içi adresinize ertesi iş günü, Türkiye’nin tüm illerine 3 iş günü içerisinde Kargo ile teslim edilir.

Uluslararası Teslimat

DHL ile tüm ülkelere gönderim yapmaktayız. 150 Euro ve üzeri siparişlerde teslimat ücretsizdir.

Uluslararası siparişlerde teslimat süresi 1 ile 7 gün arasında değişim gösterir. Ancak bazı durumlarda yerel gümrükler siparişi alıkoyabilir ve dolayısıyla teslimat süresinde gecikmeler yaşanabilir. Bu durum kontrolümüz altında değildir.

Uluslararası gönderilerde teslimat ücreti için gönderinin yapılacağı ülke baz alınır. Alışverişinizi tamamlarken teslimat adresinizi girdikten sonra teslimat ücretiniz hesaplanır.

Pazartesi’den Cumartesi’ye saat 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Bu zaman aralığı haricinde verilen siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafımızdan takip numaranızı da içeren bir e-posta alırsınız. Sonrasında siparişinizi verilen takip numaranız aracılığıyla http://www.dhl.com/en adresi üzerinden takip edebilirsiniz.

Siparişiniz ilk uğramada teslim edilemezse adrese uğrama yapıldığını gösteren bir kart bırakılır ve ertesi gün yeniden teslimat için adres ziyaret edilir. Adreste yine herhangi bir alıcıya ulaşılamazsa aynı işlem tekrarlanır. Üçüncü uğramada teslimat adresinde yine bir alıcı olmaması halinde ülkenizdeki DHL yeni bir teslimat ya da şubeden teslim organize etmek amacıyla sizinle iletişime geçer. Teslimat yine gerçekleşemediği takdirde sipariş Shopi go’ya geri gönderilir. Bu durumda müşteri destek hattımız sizinle iletişime geçer.

Teslimat adresinde bulunan herhangi bir kişi imza atıp sizin adınıza siparişinizi teslim alabilir.

Teslimat adresinizde bir hata olduğunu düşünüyorsanız en kısa sürede bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Eğer siparişiniz kargo firması tarafından teslim alındıysa adres değişikliği ekstra ücrete tabi tutulur.

Yerel gümrükler ekstra vergi ya da ödemeler talep edebilir. Bu ödemeler müşteri tarafından karşılanacaktır. Bu ekstra ödeme taleplerinde herhangi bir kontrolümüz bulunmamaktadır. Her ülkenin farklı yürütmelikleri olduğu için bu gibi durumlarda önceden bilgi vermemiz mümkün değildir. Ekstra vergi ya da gümrük ödemeleri tamamlanmadığı için tarafımıza geri dönen ürünlerin tüm gönderi, vergi ve gümrük ödemeleri müşterinin sorumluluğundadır. Bu gibi durumlarda bahsi geçen ödemeler müşterinin para iadesinden kesilmektedir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Call Now Button
X
%d blogcu bunu beğendi: